Specjalista d.s. sprzedaży - agronom - Polska (m/k)

Warsaw, Poland

This job is not available any more.

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Liczba wakatów: 1

Termin składania wniosków: 15 marzec 2019

Agrivi to jeden z międzynarodowych liderów działający w branży dostawców oprogramowanie do zarządzania gospodarstwami rolnymi posiadający klientów w ponad 150 krajach. Zadowolenie naszych klientów to cele jakie stawiamy sobie w firmie na pierwszym miejscu, staramy się aby przy pomocy naszego oprogramowania osiągali ej z łatwością. W celu utrzymania jak największej jakości naszych usług rozbudowujemy nasz zespół i obecnie poszukujemy Specjalisty d.s. sprzedaży - agronoma.

Zakres obowiązków:

    • Administrowanie programem Agrivi i wsparcie użytkowników w codziennym jego użytkowaniu.

    • Wspieranie partnerów i klientów - rozwiązywanie ich problemów i wątpliwości związanych z oprogramowaniem Agrivi.

    • Wspieranie klientów i pomoc przy rozpoczęciu pracy z programem.

    • Pomoc przy opracowywaniu materiałów sprzedażowych

    • Praca z programem CRM.

Kwalifikacje i wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - agronomia, rolnictwie lub podobne kierunki.

    • Dobra znajomość angielskiego (podstawowy język w firmie)

    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    • Ogólna wiedza techniczna i obsługa komputera.

    • Doświadczenie w sprzedaży, wsparciu klienta lub doradztwie będą dodatkowym atutem

    • Osiąganie założonych celów, motywacja szybkie przyswajanie wiedzy i adaptowanie do nowych zadań.

Oferujemy:

• Bądź częścią międzynarodowego zespołu fantastycznych ludzi, którzy chcą zmienić świąt

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Szansa na realizację własnych pomysłów i wprowadzenie ich w życie

• Notebook i smartfon do użytku służbowego, jak i osobistego

• Elastyczne godziny pracy

• Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

Uwaga :

złożyć CV w języku angielskim!